in

JEEJJEEJ

Súťaž o Najmilšiu dištančnú chobotničku

Milé naše šikulky a šikulkovia, obraciame sa na vás v týchto ťažkých dištančno-koronových časoch s výzvou na pokračovanie v projekte Chobotničky srdiečkové detičky. Okrem našich prvákov a ich rodičov tento projekt pozná asi každý a pozná aj vás, šikovné, milé, trpezlivé dievčatá a chlapcov, ktorí ste v ňom zapojení.

Blíži sa december. Doba, keď do nemocnice v Trnave nosíme uháčkované chobotničky a vianočné čiapočky, na ktoré netrpezlivo čakajú sestričky, mamičky, lekárky a aj tí najbezbrannejší, choré bábätká… Vyhlasujeme preto súťaž:

O najmilšiu dištančnú chobotničku

Všetky chobotničky sú krásne, sú milé, ale nie všetky môžu byť dištančné (aj keď v hre bola ešte  súťaž o koronovú chobotničku J ).

Termín ukončenia: 2. december 2020

Ceny: víťaz získa najlepšiu tortu na svete od pani profesorky Vaškovej, ktorá sa veľmi teší na pečenie (ako vás poznám, zjeme ju všetci spoločne, ale len víťaz bude môcť vybrať príchuť). Okrem toho získa ponožky s logom GJH! A, samozrejme, každý zapojený (či už žiak, rodič, starý rodič, priateľ…) získa malé prekvapenie, ktorému sa bude určite veľmi tešiť! 

Účastníci: každý, kto je akýmkoľvek spôsobom spojený s našou školou a záleží mu na tom, aby sme tento krásny projekt naďalej spolu rozvíjali a zapojili doň viac a viac dobrých ľudí, ktorí  pomáhajú, podporujú a spolucítia (terajší, bývalí, budúci žiaci, rodičia, či starí rodičia). 

Materiál: od 11.11.2020 si môžete vyzdvihnúť v škole u p. Bánovej (dovtedy po dohode cez Edpg poskytne ona).

Návod: priložený v popise projektu (zašleme aj cez Edpg, alebo MS Teams).

Vieme, že od začiatku roka mnohí pracujete na svojej chobotničke či čiapočke. Chceme vás preto troška inšpirovať a motivovať v čase, keď vám určite chýba spoločnosť tých, ktorí háčkujú s vami a ktorí sú vášmu školskému srdcu najbližší. Aj nám veľmi chýba vaša  spoločnosť, kritické „sebahodnotenie“ chobotničiek, úsmevné spomienky na začiatky, smiech pri porovnávaní výtvorov ako i zdôvodňovanie tvarov, ktoré omylom vyšli miesto tých, ktoré vyjsť mali…

Vieme a nezabúdame, že každá vaša chobotnička má svoj príbeh a svoje poslanie. Veľmi nám chýba noc strávená vo vašej spoločnosti a v spoločnosti háčikov a bavlniek, ktorej výsledkom sú tie úžasné hračky, spríjemňujúce ťažké začiatky života tých najbezbrannejších. A preto sme sa rozhodli vyhlásiť túto súťaž.

Ďakujeme vám. To, čo spolu robíme, robíme zo srdca a aj tieto malé veci nás robia veľkými!           

Vaše:                                                                                                    Andrea Bánová a Sylvia Slobodová

Čo si myslíš?

Napísal/a Starý Blesk

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading…

0

Komentáre

5

Ako by u nás vyzeral "normálny" halloween?

Cena René 20