in

Projekt Etwinning

Etwinning v 2.CA

Ahojte, volám sa Terka a chcela by som vám predstaviť projekt do ktorého sa naša trieda pod vedením pani učiteľky Križanovej, zapojila tento školský rok.

Ide o Etwinnig. Je to program európskych partnerských škôl, ktorý je súčasťou Erasmu. Tento program nám umožňuje na diaľku sa spájať so študentami z iných krajín, s ktorými pracujeme na projektoch, zdieľame materiály a nápady. Naša trieda spolupracuje konkrétne so školami z Poľska, Turecka, Talianska a Francúzska.

Vytvorili sme už mnoho plagátov, prezentácií, videí a zábavných aktivít a určite by sme sa s partnerskými školami chceli v budúcnosti navštevovať v rámci Erasmu.

 Venujeme sa rôznym témam, od školstva až po problémy životného prostredia a o týchto témach neskôr diskutujeme na online meetingoch. 

Ja osobne som touto cestou spoznala mnoho nových mladých ľudí , zoznámila sa s ich názormi a mala možnosť vidieť veľa veci ich očami.

Myslím si, že takýto projekt nám všetkým pomohol na osobnom raste, rozširujeme si obzory  a sme radi, že môžeme byť jeho súčasťou.

                                                                                                                                                     Terézia Sárková 2.CA    

Čo si myslíš?

Napísal/a Starý Blesk

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading…

0

Komentáre

Naši noví učitelia a ich prvé mesiace na GJH

Zbierka básní